Biura do wynajęcia – Stalowa Wola

Biura do wynajęcia – Stalowa Wola
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Wycieczka po City
Wycieczka po londyńskim City robi wrażenie. Nie tylko ze względu na to, że znajdujące się tu budynki przytłaczają zarówno swoimi rozmiarami jak i nowoczesnym wyglądem, ale też dlatego, że to właśnie tutaj zapada wiele decyzji mających kolosalny wpływ na funkcjonowanie światowych gospodarek. Na znajdujące się w obrębie City biura do wynajęcia pozwolić mogą sobie tylko największe firmy. Pieniądze, które każdego dnia przepływają przez to miejsce, są tak ogromne, że dla zwykłego człowieka praktycznie niewyobrażalne. Kwoty liczone w milionach i miliardach funtów są po prostu abstrakcyjne.
Architektura wzniesionych w city wieżowców nie jest jednak tak efektowna, jak w ośrodkach azjatyckich czy amerykańskich. Możliwe, że wynika to z angielskiego zamiłowania do tradycji i umiaru, a także przywiązania do symboli tego miasta, z którymi nowoczesne biurowce muszą się komponować, a nie dominować nad nimi, tak jak ma to miejsce w Warszawie. Co oczywiście nie zmienia faktu, że wieżowce City nie należą do małych.

Pozostałe artykuły tematyczne o budownictwie:

Tagi: Szamba Betonowe Brzozów, Stojaki na ulotki - Brooklyn, plisy Oświęcim, etykiety inspekcyjne na zamówienie, vetrex okna bielsko biała, firma otwierająca sejfy awaryjnie - Warszawa, internorm okno kf410, standy eliptyczne cena druku, lpk110, GAP Fakturowy BMW, bcaa katowice sklep